(7kB)


Urokliwe jeziora

Zobacz zdjęcia jezior z lotu ptaka i zastanów się, czy nie chciałbyś tam być, pływać i zwiedzać tej wspaniałej krainy. Przestrzeń dookoła, wiatr we włosach i woda. Poczucie wolności, piękna przyrody, oraz urokliwe miejsca, gdzie można poczuć ciszę i spokój. Jednocześnie możliwość miłego spędzenia czasu w gwarnych i rozśpiewanych portach i marinach.

(61kB)(77kB)(120kB)(49kB)(68kB)(40kB)(92kB)(64kB)(77kB)Firma AnDar jest przyjazna pupilom, co oznacza że akceptuje na jachcie pobyt kota , psa lub innego zwierzęcia domowego.


W wypadku chęci zabrania na jacht zwierzaka, prosimy o kontakt  i rozmowę w tej sprawie.


W zasadzie nie ma problemu z zabraniem swojego pupila w rejs, ale nie odbywa się to  bez ustalenia szczegółów.
Pobyt  zwierzęcia na jachcie jest bezpłatny wtedy, gdy właściciel sam dokładnie posprząta jacht.
Pisząc dokładnie, mam na myśli skrupulatne usunięcie śladów pobytu zwierzaka na jachcie.
Odbywa się to poprzez bardzo dokładne wytrzepanie a następnie staranne odkurzenie WSZYSTKICH materacy na jachcie, dokładne odkurzenie wnętrza jachtu i dokładne przetarcie go na mokro szmatką z dodatkiem środków czystości. Materace trzepiemy na zewnątrz jachtu i tam je odkurzamy. Jeżeli pogoda nie pozwoli tego zrobić na zewnątrz jachtu należy to zrobić w taki sosób by efekt był zadowalający.
Wykonanie tych czynności będzie kontrolowane.

Wraz z rozwojem cywilizacji wprost proporcjonalnie rozwija się u ludzi alergia na sierść zwierząt i inne alergeny które są przenoszone przez zwierzaki. Chcąc ochronić  żeglarzy, którzy mogą być dotknięci tym schorzeniem, stosujemy powyższe metody usunięcia ewentualnych alergenów.

W wypadku gdyby ktoś nie miał czasu  lub umiejętności dokładnego wysprzątania jachtu po kudłatym pasażerze, wystarczy zgłosić ten fakt , a osoba sprzątająca uczyni to za niego  :).
Taka usługa jest płatna i kosztuje 250 zł.

Za szkody spowodowane przez  pupilka odpowiada właściciel, ale o tym nie będę się rozpisywał, bo to chyba dla każdego jest jasne :) .

 Pupil

Kot  
   

Ciekawe adresy:


.